NOVÉ BYTY V OBJEKTU MYSLIVNA

Nové byty v Myslivně budou mít brzy své první nájemníky

Rekonstrukce Myslivny je již dokončena a nyní probíhá příprava konečné fáze, tedy obsazení bytů prvními nájemníky. Jáchymovská ul. čp. 225 bude adresa budoucích nájemníků. Pro ty z vás, kteří se chtějí podívat, jak se rekonstrukce povedla a jak vypadají nově vzniklé byty, připravujeme Den otevřených dveří. Termín Dne otevřených dveří byl stanoven na 10. 6. 2023 od 10 hodin do 16 hodin.
Pro vážné zájemce o bydlení v těchto nových atypických bytech připravujeme výběrová řízení na obsazení bytů. Zahájení příjmu nabídek plánujeme koncem června, konkrétní termín bude ještě upřesněn. Výběr nájemců proběhne stejným způsobem jako u celkově zrekonstruovaných bytů v majetku města Ostrov, tedy obálkovou metodou. Jelikož se ale v případě Myslivny jedná o zcela nové byty v historické budově v bezprostřední blízkosti Zámeckého parku, bude nejnižší nabídková cena za m² plochy bytu stanovena na 150 Kč.

Informace k jednotlivým bytům, podmínky výběrových řízení a veškeré informace včetně tiskopisů žádostí naleznete po vyhlášení výběrových řízení zde, nebo na webových stránkách města: ww.ostrov.cz – Odbory městského úřadu – Odbor sociálních věcí a zdravotnictví – Bydlení – Výběrová řízení na byty v Myslivně.

Zásady pro pronájem plně zrekonstruovaných a nově zřízených bytů naleznete níže.

Anežka Štrichelová, referent bytové agendy

Značka I
Značka II
Karlovarský kraj
  Prosím čekejte...