FINÁLE MS V HOKEJI ŽIVĚ NA MÍROVÉM NÁMĚSTÍ V OSTROVĚ

MS 2024: Česko – Švýcarsko na Mírovém náměstí
Sledujte finále MS v přímém přenosu na Mírovém náměstí… živě!
Mistrovství světa v ledním hokeji, kdy se Češi probojovali do finále a vyzvou k souboji Švýcarsko si můžete vychutnat v atmosféře hokejového fandění i na Mírovém náměstí v Ostrově v neděli ve 20:20 hod.
Nebudeme lhát, neplánovali jsme to. A to proto, že víme, že v Ostrově se fandilo v různých gastro i jiných zařízení od počátku MS, a věřili jsme, že i na případné finále budou zejména restaurace plné k prasknutí a fanoušci o pospolitost nepřijdou.
Po sobotní výhře jsme se ovšem rozhodli, ano, na poslední chvíli, že tento zážitek chceme divákům zprostředkovat z kotle. Milí Ostrováci, přijměte pozvání na Mírové náměstí, v neděli večer ve 20:20 hod. startujeme! Občerstvení bude připraveno již od 19 hod. A vstup? Ten je přece zdarma!
Nafukovací plátno zapůjčila obec Velichov – děkujeme starostce Markétě Moravcové.
Gastro nabídku připraví Bistrotéka Lucie Zlámalíkové – pivo, klobásky a ještě něco navíc pro fanoušky i kolemjdoucí.
Práva k přenosu se podařila zajistit nakonec nad očekávání rychle. ČT nikdy nespí.
A samozřejmě vše ostatní včetně plného nasazení „při akci kulový blesk“ zajistí spolehlivý tým Domu kultury Ostrov za plné podpory města Ostrova a Městské policie Ostrov.
Česká hokejová reprezentace odehrála všechny zápasy v Praze a ve skupině A se postupně utkala s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.
Právě nad Švédskem jsme v sobotu vyhráli 7:3. O bronz se v neděli odpoledne utká Švédsko proti Kanadě. O zlatou medaili pak zabojují Češi a Švýcaři.
Národní tým si tak zahraje o světové zlato poprvé od roku 2010, kdy slavil po výhře nad Ruskem.
Vážení příznivci hokeje a návštěvníci promítání. Prosím, buďte shovívaví k projekci. Podle meteorologů by nemělo pršet a slunce zapadá krátce po 21 hod. Je možné, že začátek utkání, dokud nebude úplná tma, nebude úplně optimální. Přesto věříme, že to dožene skvělá atmosféra. 
A prosíme o shovívavost a pochopení zejména obyvatele v blízkosti náměstí při této mimořádné sportovní události. Děkujeme.
Přijďte fandit a přijďte být u toho!
Dita Poledníčková
Vedoucí odboru kultury, propagace a cestovního ruchu, (dočasně pověřena řízením DK)
Značka I
Značka II
Karlovarský kraj
  Prosím čekejte...