DĚKUJEME, ŽE FANDÍTE

Kultura a sport odedávna lidi spojují, a to se včera potvrdilo. Pro realizační tým této ojedinělé akce to ale byla výzva. Nebudeme lhát, neplánovali jsme to. Věděli jsme, že v Ostrově se fandilo v různých gastro i jiných zařízení od počátku mistrovství, a tak jsme věřili, že i na případné finále budou zejména restaurace plné k prasknutí a fanoušci o pospolitost nepřijdou.

Po sobotní výhře jsme se však rozhodli jinak. Ano, bylo to na poslední chvíli, ale moc jsme si přáli zprostředkovat tento velký životní zážitek všem ostrovským fanouškům přímo z kotle na Mírovém náměstí.

Občerstvení se chystalo už na 19. hodinu a každý, kdo mohl, se přidal a pomáhal s organizací. Gastro nabídku připravila Bistrotéka Lucie Zlámalíkové, nafukovací plátno zapůjčila obec Velichov. Tímto děkujeme starostce Markétě Moravcové. Také práva k televiznímu přenosu se podařila zajistit nakonec nad očekávání rychle. Vypadá to, že ČT nikdy nespí… Při akci „kulový blesk“ pak zbytek zajistil spolehlivý tým Domu kultury Ostrov za plné podpory města Ostrova a Městské policie Ostrov. Ještě jednou děkujeme všem.

Dita Poledníčková, vedoucí Odboru kultury, propagace a cestovního ruchu, dočasně pověřena řízením DKO

Značka I
Značka II
Karlovarský kraj
  Prosím čekejte...