PARTNERSKÁ MĚSTA CZ/DE – PARTNERSTÄDTE CZ/DE

Město Ostrov má dvě partnerská města Rastatt v Bádensku-Württembersku a Wunsiedel v Bavorsku nedaleko hranic s Českou republikou. S oběma městy nás pojí dlouholeté přátelství i spolupráce a jsou pro nás zajímavým zdrojem inspirace. Rádi bychom vám je krátce představili a věříme, že se jednou rozhodnete je navštívit.

Die Stadt Ostrov hat zwei Partnerstädte, Rastatt in Baden-Württemberg und Wunsiedel in Bayern nahe der Grenze zur Tschechischen Republik. Mit beiden Städten verbindet uns eine langjährige Freundschaft und Zusammenarbeit und sie sind eine interessante Inspirationsquelle für uns. Wir möchten sie Ihnen kurz vorstellen und hoffen, dass Sie sich entschließen, sie zu besuchen.


rastatt_02.jpg

Rastatt

Města Ostrov a Rastatt (Bádensko-Württembersko) spojuje dlouholeté přátelství a partnerství, které započalo podpisem partnerské smlouvy 22. února 1991 v ostrovském Letohrádku a 4. dubna 1991 v Sále předků rastattského zámku.

Zobrazit
wunsiedel_01.jpg

Wunsiedel

Festivalové město Wunsiedel je partnerským městem Ostrova od roku 2009. Smlouva o partnerství obou měst byla podepsána 26. září 2009 v Ostrově a 20. června 2010 v rámci tradiční Slavnosti kašen ve Wunsiedelu.

Zobrazit
Značka I
Značka II
Karlovarský kraj
  Prosím čekejte...