POSLEDNÍ VOLNÉ BYTY V MYSLIVNĚ

Obě dvě výběrová řízení na pronájem bytů o velikosti 2+kk a 3+kk na adresách: Jáchymovská 225 v Ostrově už v tuto chvíli běží. Výměry bytů jsou 59 m² a 101 m² a jsou nově vybaveny kuchyňskými linkami. Nejnižší nabídková cena je 150 Kč/m². Uchazeči o tyto byty již nemusí mít v době podání přihlášky trvalý pobyt v Ostrově ani zde nemusí mít zaměstnání, či provozovnu.

Zájemcům doporučujeme věnovat maximální pozornost při vyplňování přihlášek a doložení všech požadovaných příloh. Přihlášky jsou přijímány již od 2. 4. 2024, nejzazší termín podání přihlášek je čtvrtek 2. 5. 2024. Zásady pro pronájem plně zrekonstruovaných a nově zřízených bytů naleznete na naší webové stránce www.ostrov.cz – Odbory městského úřadu – Odbor sociálních věcí a zdravotnictví – Bydlení.

Zde jsou uvedeny všechny potřebné informace k výběrovým řízením, včetně přihlášek. Výběr nájemců proběhne stejným způsobem jako u celkově zrekonstruovaných bytů v majetku města Ostrov, tedy obálkovou metodou. Jelikož se ale v případě Myslivny jedná o zcela nové byty v historické budově v bezprostřední blízkosti Zámeckého parku, je nejnižší nabídková cena za m² plochy stanovena právě 150 Kč. Byty v exkluzivní lokalitě v blízkosti Zámeckého parku jsou nově vybaveny kuchyňskou linkou, budoucí nájemce si tak na vlastní náklady pořídí jen kuchyňské spotřebiče. Zájemci o bydlení v Myslivně mají také hned několik možností, kdy a v kolik si mohou přijít byty osobně prohlédnout.

Více najdete zde: https://ostrov.cz/…y-v-myslivne

Značka I
Značka II
Karlovarský kraj
  Prosím čekejte...