DŮM S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU

Město Ostrov nabízí byty v Domě s pečovatelskou službou na Hlavní tř. čp. 1365–7 v Ostrově pro jednotlivce, ale i dvojice. Dům s pečovatelskou službou v Ostrově je určen občanům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby.

Žádost může podat i občan, který je těžce zdravotně postižený nebo žadatel, který požaduje přidělení bytu v DPS ze zdravotních, či jiných vážných důvodů.

V Domě s pečovatelskou službou na Hlavní tř. čp. 1365–7 v Ostrově je 112 bytů o velikosti 1+0; 1+kk a pro dvojice 1+1, z toho 8 bytů je bezbariérových. Byty se nacházejí ve třech pavilonech, které jsou vzájemně průchozí.
Dům s pečovatelskou službou

dum-s-pecovatelskou-sluzbou-01.jfif (93 KB)

V Domě s pečovatelskou službou v Ostrově sídlí pečovatelská služba Res Vitae. Pečovatelky za klienty dochází do jejich bytů a zajišťují dopředu objednané služby za úhradu za provedený úkon dle ceníku služeb. A dále zde sídlí organizace TyfloCentrum, která zajišťuje pomoc osobám zrakově postiženým.

Bydlení v této části města je velice klidné a příjemné a není tu téměř žádný provoz vozidel. Do centra města přitom není daleko a kousek odsud se nachází i autobusová zastávka. V blízkosti je také obchod s potravinami, bankomat AirBank a lékárna.
Dům s pečovatelskou službou

dum-s-pecovatelskou-sluzbou-02.jfif (39 KB)

Další bližší informace i žádosti jsou k dispozici na Městském úřadě Ostrov, Jáchymovská 1, odbor sociálních věcí a zdravotnictví, paní Marie Marcinková, kancelář č. A.112, tel. č. 354 224 858 nebo email: mmarcinkova@ostrov.cz.

Značka I
Značka II
Karlovarský kraj
  Prosím čekejte...