HLEDÁME KANDIDÁTY NA OCENĚNÍ OBČAN MĚSTA ROKU 2023

Ocenění „Občan města roku“ se uděluje také za celoživotní zásluhy a rovněž může být uděleno in memoriam. Ocenění může být taktéž uděleno osobnostem, které nežijí trvale na území města Ostrov. Touto cestou máte jedinečnou možnost těmto neobyčejným lidem poděkovat a vyjádřit jim své uznání.

Jako každoročně dovolujeme si vás proto i letos oslovit s výzvou ke spolupráci při hledání význačné osobnosti, která v uplynulém roce vykonala mimořádně významný čin – dosáhla úspěchů v oblasti vědy, kultury, sportu, vynikla při organizování společenských aktivit ve městě, nezištně se angažovala v sociálních službách nebo jinak výraznou měrou přispěla k rozvoji města Ostrova a ke zvýšení kvality života našich občanů.

Znáte-li někoho, kdo si podle vás toto ocenění zaslouží, podejte, prosím, písemný návrh nejpozději do pátku 15. března 2024.

Jak podat své návrhy?

  • doručit osobně do podatelny Městského úřadu Ostrov
  • poslat e-mailem na adresu: zzelezna@ostrov.cz
  • pomocí elektronického formuláře na této stránce

Do návrhu uveďte jméno, případně i kontakt na navrhovanou osobnost, a připojte stručné zdůvodnění, proč je z vašeho pohledu právě tato osobnost vhodnou kandidátkou / vhodným kandidátem na toto čestné ocenění. K návrhu připojte své jméno a kontaktní údaje (telefon, e-mail).

Doručené návrhy bude projednávat Rada města Ostrov a o nositeli ocenění za loňský rok rozhodne na svém zasedání Zastupitelstvo města Ostrova v dubnu tohoto roku.

FORMULÁŘ PRO NOMINACI NA OCENĚNÍ OBČAN ROKU MĚSTA OSTROV PRO ROK 2023

V případě, že vyplňujete tento formulář, zpracováváme Vaše osobní údaje. Tyto údaje nám slouží pouze pro pro doručení odpovědi na Vaši nominaci. Všechny informace o zpracovávání osobních údajů zadaných a sledovaných při používání portálu ostrov.cz najdete v samostatném článku GDPR.

FORMULÁŘ PRO NOMINACI NA OCENĚNÍ OBČAN ROKU

Tato část stránky je chráněna pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ni zásady ochrany soukromí a podmínky služby Google.
Značka I
Značka II
Karlovarský kraj
  Prosím čekejte...